Křesadlo za rok 2019

Křesadlo za rok 2019 V Havlíčkově Brodě a Chotěboři bylo předáno na konci října 2020.

 

Doba je těžká a slavnostním předáváním Křesadla – ceny pro obyčejné lidi, kteří dělají neobyčejné věci – příliš nepřeje. Proto se předávání tohoto ocenění dobrovolnické práce pro region Havlíčkova Brodu a Chotěboře uskutečnilo spíše neformálně a za dodržování všech hygienických nařízení. I tak jsme velmi rádi předali cenu dvěma nadšeným dobrovolníkům.

Jaroslava Kabelková, která dostala hned tři nominace na Křesadlo, pomáhá v Havlíčkově Brodě ve více organizacích a s celou řadou věcí. „Je toho opravdu hodně. Například vede cvičení nordic walking nebo petangue, dílničky pro seniory, předčítá dětem ve školce, účastní se různých jednorázových akcí nebo třeba vede cvičení s klienty FOKUSu Vysočina.

Tomáš Mrtka, který obdržel nominaci z Chotěboře, pro  změnu dochází za imobilním klientem FOKUSu Vysočina. Schází se spolu často, Tomáš s klientem zkrátka všemožně tráví volný čas a řeší různé radosti i starosti. „Nevnímá, že někomu snad nějak zvláštně pomáhám. Prostě to postupem času začal brát tak, že chodí za svým kamarádem,“ říká skromně druhý oceněný. 

A my ve FOKUSu víme, že ceny Křesadlo za rok 2019 v regionu jsou ve správných rukou. Všem moc děkujeme. Děkujeme i za připravené dárky, které se vyráběly ve Fokusu Vysočina v Chotěboři.

Ocenění v regionu Havlíčkův Brod a Chotěboř

Klikni na mapku a najdi nejbližší pomoc

Třebíč Jihlava Žďár n/S Pelhřimov Havlíčkův Brod Hlinsko

 

facebook
 

 

 

Naši dárci

Přihlášení k odebírání newsletteru

Jméno
Příjmení
E-mail

© 2021 = TEST FOKUS Vysočina = Administrace

Web: Crespo | Design: TNK